Icon
Tourism
Tourism
Tourism لوگو
مـــــــــنو
نکاتی که در سفر به استانبول باید بدانید ترکیه از کشورهایی است که با جذابیت‌های تفریحی و طبیعی خود توانسته مقصد حجم بالایی از تورهای مسافرتی و گردشگران حرفه‌ای و غیر‌حرفه ای باشد. از جهت دیگر این کشور با پیشینه‌ی تاریخی خود سهم به سزایی از سرانه‌ی توریست در آسیا را به خود اختصاص داده است.
در این بین استانبول به عنوان بزرگترین شهر ترکیه و یکی از نقاطی که جذابیت های تاریخی و گردشگری را در خود جای داده، محبوب ترین مقصد از نظر آژانس‌های مسافرتی است.
پیشنهاد ما این است که اگر قصد سفر به ترکیه برای اولین بار را دارید، با انتخاب یکی از تورهای استانبول از مراکز و آژانس های مسافرتی معتبر از این شهر بازدید کنید.
چرا که به دلیل نا آشنا بودن با محیط و از طرف دیگر فرهنگ و نقاط کلیدی شهر ممکن است مشکلاتی در طول سفر برای شما پیش آید. از طرف دیگر تورهای استانبول با اشراف به جذابیت های توریستی، طبیعی و تاریخی شهر می‌توانند به صورتی هدفمند و برنامه ریزی شده شما را در سپری کردن تعطیلاتی فوق العاده همراه کنند. مکان‌هایی که به صورت اصلی در برنامه‌ی بازدید تورهای استانبول قرار گرفته اند به گونه ای برنامه ریزی شده اند که شما را در بازدید بهترین و اصلی ترین جاذبه های شهر همراهی کنند. مسجد ایا صوفیه در این بین از مهم ترین مقصد های تورهای استانبول به شمار می آید.
شکوه و عظمت این بنا و همچنین ارزش تاریخی آن، ایا صوفیه را در رده‌ی یکی از زیبا ترین بناهای مذهبی در جهان قرار داده است. مسجد سلطان احمد، کاخ توپکای، کاخ دلمه باغچه، کلیسای چورا، برج گاتالا و قلعه ی روملی حصار از سازه های جذاب و معروف استانبول هستند.
تورهای استانبول معمولا به گونه ای برنامه ریزی می‌شوند که برنامه‌های خرید، بازدید از خیابان های مهم، مجتمع‌های تجاری و رستواران‌های معروف را هم برای ارائه به مسافرین در خود داشته باشند.در این بین خیابان استقلال از جمله هدف های اصلی تورهای استانبول است.
این خیابان در منطقه‌ی اروپایی استانبول ساخته شده و یکی از مقاصد اصلی گردشگران از سراسر جهان است. تور استانبول به دو دلیل این خیابان را برای بازدید انتخاب می‌کنند. اول جنبه‌ی تاریخی و قدمت آن و دیگری جذابیت های خرید برای مسافران. چراکه اکثر برندهای معروف و معتبر جهانی در این خیابان دارای شعبه هستند و می‌توان در کنار پیاده روی مفرح خریدی عالی را نیز تجربه کرد.
تاریخ ثبت :1395/10/18 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:348 می پسندم 0

مطالب مرتبط

استانبول یک مقصد گردشگری خوشمزه برای غذا دوستان

درباره هتل زیردریایی پوزیدون در فیجی

شنا در زیر کوه با چشم انداز آسمان

توصیه برای آنان که ترس از پرواز دارند

نکاتی مهم برای مریض نشدن در سفر

چرا 27 سپتامبر روز جهانی گردشگری است؟

در فرودگاه با این مطلب حوصله تان سر نمی رود

بیایید با هم به شیراز آفریقا سفر کنیم...!

غذاهای خوشمزه پرتغالی رو از دست ندین

نکاتی که در سفر به استانبول باید بدانید

چگونه ارزان سفر کنیم؟

برف کوری در زمستان و روش رفع این مشکل

راهنمای آشپزی در مسافرت

تالاب پریشان رفته ای؟

قبرستان ارامنه مشهد

کالپوش جلوه ای از بهشت

روستایی بدون خیابان

چشمه قلقلک مکانی مناسب برای سفر

هتلی در دبی با جنگل استوایی

غذاهای محلی اصفهان

تبلیغات تور
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی زیما سفر
1,050,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی زیما سفر
2,890,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی زیما سفر
1,345,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی زیما سفر
1,850,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی زیما سفر
1,890,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی زیما سفر
1,820,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon