Icon
مـــــــــنو
خیابان ناکامیس خیابان ناکامیس خیابان توریستی و معروف با کلی مغازه های مختلف مکانی مناسب برای خرید سوغات و لوازم مورد نیاز
شما می تونین تو خیابان ناکامیس هم به تفریح بپردازین هم از معابد بازدید کنین هم اینکه خرید کنین و لذت ببرین.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
مرکز خرید سولاماچی توکیو مرکز خرید سولاماچی توکیو دارای مغازه هایی بسیار متعدد است.
در مرکز خرید سولاماچی توکیو با خیالی راحت خرید کنید و با مارک های معتبر اروپایی و آسیایی پر شده و شما می تونین خریدی عالی داشته باشید اون هم با قیمت هایی مناسب. از پوشاک، لوازم ورزشی، جواهرات تا صنایع دستی اینجا پیدا میشه بنابراین برای خرید سوغاتی هم مشکلی ندارین.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
مرکز خرید شیبویا ۱۰۹ توکیو مرکز خرید شیبویا ۱۰۹ توکیو مرکزی برای خرید لباس های غیر معمولی و عجیب غریب برای بسیاری و جوان پسند برای دختر و پسرهای این شهر. اینجا چه خرید کنید یا نکنید، در هر صورت از تماشای مردم و یا صرف قهوه و یا میان وعده تو رستوران و کافه ها لذت می برید. link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
مرکز خرید گینزا میتسوکشی مرکز خرید گینزا میتسوکشی از بهترین مراکز خرید ژاپن محسوب میشودو همچنین یکی از بهترین مراکز خرید ژاپن شناخته شده که داخلش رستوران های بی نظیر و فروشگاه های متعدد وجود داره. تو این مجتمع مارک ها و برند های معروف آرمانی و گوچی هم به فروش می رسه. link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
معبد میجی توکیو معبد میجی توکیو معبدی زیبا و خاص می باشد که وسط باغی بزرگ و سرسبز که پاییز زرد و زیبا که رنگ میشه و بهار پر از شکوفه.
معبد میجی توکیو در سال ۱۹۲۰ به افتخار امپراطور میجی و همسرش ساخته شد، البته از اون زمان تا امروز چندین بار مورد بازسازی قرار گرفته. این معبد علاوه بر اینکه از نظر تاریخی و معماری اهمیت داره، بین مردم محلی هم ارزش معنوی بالایی داره، اوها برای عبادت و به هنگام ازدواج، تولد فرزند و ... به اینجا میان. در باغ معبد گل های زنبق بسیاری کاشته شده و بهترین فصل برای دیدار از این قسمت باغ در ماه ژوئن هستش. خلاصه بازدید از این معبد رو از دست ندین.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
باغ وحش توکیو باغ وحش توکیو یکی از جاذبه های گردشگری شهر توکیو می باشد مگه میشه به ژاپن اومد و پاندا ندید! البته ما متاسفیم که به جای اینکه ما به طبیعت بریم برای بازدید اونها .
این حیوانات به باغ وحش آورده شدن، اما بازدید از اینجا برای عاشقان پاندا می تونه جالب و هیجان انگیز باشه، اینکه برای دقایق زیادی خیره به حرکات و رفتار این موجود بامزه باشن. البته این باغ وحش به جز پاندا، خرس قطبی، پنگوئن و موجودات وحشی و اهلی دیگه ای هم داره.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
موزه ملی طبیعت توکیو موزه ملی طبیعت توکیو یکی از موزه های معروف این شهر می باشد
یکی از بهترین مکانها در زمان اقامتتان در توکیو تصمیم به بازدید از موزه ای داشتین، پیشنهاد می کنیم که موزه ملی طبیعت و علم رو از دست ندین. موزه ملی طبیعت توکیو با حاله پر از اسکلت دایناسور و جانورایی که حتی بالای سرتون هم آویزون شدن. پر از وسایل قدیمی که برای رصد آسمون ها ازشون استفاده میشد و خیلی وسایل جالب دیگه. موزه شامل دو ساختمان و شش طبقه هستش
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
دیزی لند توکیو دیزی لند توکیو سرزمینی که انواع شخصیت های کارتونی معروف دنیا رو پیدا کنید و برای چند ساعتی رویاهای بچگیتون رو زندگی کنید.
حالا تصور کنید دیدن این مکان جادویی برای بچه های شما چقدر می تونه هیجان انگیز باشه، بنابراین چه تنها و چه خانوادگی به اینجا میاین، بازدید از دیزنی لند رو از دست ندین. اینجا به جز قصرهای زیبا، قطار سواری، بازی های هیجان انگیز و رودخانه ای که تو اون قایق سواری می کنین و انگار تو قلمره پادشاهی انیمیشن ها هستید، رستوران، کافه و هتل های اقامتی فوق العاده ای هم داره.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
موزه ملی توکیو موزه ملی توکیو یکی از موزه های بزرگ در این شهر می باشد در منطقهٔ تایتو و در داخل پارک اوئنو در توکیو واقع شده است. موزه ملی توکیو در سال ۱۸۷۲ تأسیس شده و قدیمی ترین موزهٔ ژاپن می باشد. موزه ملی توکیو دارای پنج ساختمان مجزا می باشد و تعداد اشیا باارزش جمع آوری شده، از ۱۱۰ هزار فراتر رفته است.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
باغ شینجکو توکیو ملی یکی از پارک های واقع در منطقهٔ شینجوکو در توکیو است. باغ شینجکو توکیو ۵۸٫۳ هکتار مساحت دارد. پارک شینجوکو گیوئن دارای ۱۳۰۰ درخت با ۶۵ نوع مختلف ساکورا یا شکوفهٔ گیلاس می باشد و یکی از پارک های معروف توکیو جهت دیدن ساکورا یا جشن شکوفه های گیلاس بشمار می رود. link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
باغ هاپن توکیو باغ هاپن توکیو باغی کلاسیک و زیبای ژاپنی در شهر، که پر از گیاهان زیبا و عجیب از جمله درختان بن سای ۵۰۰ ساله هستش.
باغ هاپن توکیو توی باغ رستوران، کافه و چای خانه تاریخی در عمارت برای اینکه بتونین گوشه ای نشسته و از مناظر اطراف لذت ببرید وجود داره.
تو باغ یه دریاچه هم هست که بی نهایت زیباست و از سایه درخت هایی که روی آب افتاده سبز رنگ شده. بنابراین اگر بعد از تماشای شهر و تو شلوغی و ترافیک دلتون آرامش طبیعت رو خواست، بهتون این باغ رو پیشنهاد می کنیم.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پل رنگین کمان توکیو پل رنگین کمان رینبوبریج پلی است با موقعیتی مناسب در کشور ژاپن که در منطقهٔ میناتو بر روی خلیج توکیو قرار دارد. نام رسمی این پل شوتو کوسوکو جوایچی گو دایباسن.توکیووان رنراکوباشی می باشد. درازای آن ۷۹۸ متر است و اسکلهٔ شیبائورا و اسکلهٔ اودایبا از طریق آن به یکدیگر متصل می شوند. ساخت آن در طی سال های ۱۹۸۷ تا سال ۱۹۹۳ میلادی انجام گرفته است. نورپردازی پل در بعضی از اوقات بخصوص سال که از قبل مشخص می شود، به رنگ رنگین کمان در می آید. بطور مثال در سال ۲۰۰۵ میلادی شب کریسمس نورپردازی این پل به رنگ رنگین کمان بوده است.
در لایهٔ زیرین و جدا از قسمت ماشین روی پل، یک پیاده رو در هر دو طرف پل وجود دارد که بوسیلهٔ آن عابران، پیاده نیز می توانند از روی پل عبور کنند. عبور دوچرخه و موتور از قسمت پیاده روی پل ممنوع می باشد.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
برج توکیو برج توکیو برج مخابراتی کشور ژاپن می باشد که در شهر توکیو واقع گردیده است نام برجی مخابراتی و تفریحی در پارک شیبا می باشد. این برج ۳۳۲٫۶ متر (۳۵۱ متر از سطح دریا) ارتفاع دارد و بعد از برج توکیو اسکای تری، دومین سازه بلند توکیو است و بلندترین برج فولادی متکی به خود در جهان نیز محسوب می شود. در ساخت برج مشبک توکیو، از برج ایفل الهام گرفته شده است.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
کوه فوجی توکیو کوه فوجی توکیو باارتفاعی نزدیک به 3776 متر بلندترین کوه در تو کیو و کشور ژاپن است
کوه فوجی توکیو یک آتشفشان خاموش است که آخرین فوران آن به سال های ۱۷۰۷-۱۷۰۸ میلادی برمی گردد.
کوه فوجی توکیو یکی از سه کوه مقدس ژاپن است. دامنهٔ کوه فوجی در مرز بین استان های شیزوئوکا و یاماناشی در غرب توکیو قرار دارد و می توان آن را در یک روز آفتابی دید.
کوه فوجی توکیو نزدیک به کنارهٔ اقیانوس آرام در جزیره هونشوی مرکزی واقع شده و سه شهر کوچک آن را احاطه کرده اند: گوتنبا (جنوب)، فوجی یوشیدا (شمال) و فوجی نومیا (جنوب غربی).
شکل زیبای کوه فوجی که به یک مخروط متقارن شباهت دارد به عنوان نمادی از کشور ژاپن شناخته شده و پیوسته در نقاشی ها و فرتور(عکس)ها می آید.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
رستوران Kyubey در توکیو رستوران Kyubey در توکیو دارای سوشی غذایی فوق العاده ایست که این سوشی غذایی که خیلی طرفدار داره.
رستوران Kyubey در توکیو هم یکی از بهترین رستوران های شهر توکیوِ که سوشی رو با بهترین طعم و کیفیت سرو میکنه. قیمت ها در این رستوران بالاست و حسابی هم شلوغه.
رستوران Kyubey در توکیو معمولا برای اینکه به این رستوران برین باید جا رزرو کنین. درسته که قیمت ها بالاس ولی با خیاله راحت می تونین بهترین سوشی زندگیتون رو میل کنین. به جز خوش طعم بودن غذاها یکی دیگه از دلایلی که باعث شهرت این رستوران شده اینه که آشپز روبروی شماست و غذایی که سفارش میدین رو جلوی خودتون درست می کنه.
به جز سوشی تمام غذاهای دریایی هم تو این رستوران سرو میشه که واقعا عالی و با کیفیت هستن.

link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
رستوران تونکی توکیو رستوران تونکی توکیو از رستوران های زیای توکیو است تونکاتسو یکی از غذاهای معروف ژاپنی که حسابی طرفدار داره.
این غذا از گوشت خوک درست میشه و به صورت سوخاری شده سرو میشه.
رستوران تونکی توکیو یکی از رستوران های خوب شهر توکیوِ که این غذا رو با بهترین نوع ممکن از لحاظ کیفیت و طعم سرو می کنه. همیشه هم شلوغه و شما برای خوردن این غذای لذیذ مجبور میشین تو صف بایستین ولی ارزشش رو داره. میشه گفت که بهترین تونکاتسورو می تونین تواین رستوران میل کنین.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
کافه آلیا توکیو کافه آلیا توکیو از جمله مکانهایی است که می توانید خوشمزه ترین انواع غذا ها را در انجا بیابید کافه آلیا توکیو بهترین و خوشمزه ترین نان تست فرانسوی رو می تونین تو این کافه میل کنین.
کافه آلیا توکیو طعم و مزه به یاد موندنی و بی نظیر که با چای سرد سرو میشه و واقعا خوشمزه است.
کافه آلیا می تونه ساعت های خوبی رو برای شما فراهم کنه.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن

نمایشگاه توکیو یکی از پربازدیدترین نمایشگاه های دنیا می باشد
این مرکز نمایشگاهی ژاپنی در سال 1996 در منطقه خلیج توکیو افتتاح شده است.
محل نمایشگاه بین المللی توکیو برای بازیهای المپیک 2020 برنامه ریزی شده است و قرار است مسابقات کشتی ، تکواندو ، شمشیر بازی ، در این مکان برگزار شود.

طرح غربی سالن نمایشگاه شامل 4 سالن 2 لایه داخلی است. سالن 1و2 در طبقه اول نمایشگاه واقع شده است. که هر کدام با یک اتاق جلسه 2 دفتر مجهز شده است.

در شرق سالن نمایشگاه یک ساختار 3 طبقه بالاتر از زمین و یک پارکینگ زیرزمینی است و در هر طرف آن گالری تشکیل شده است. متراژ هر سالن 90 در 90 متر است و شامل خدمات الکترونیکی و کنترل اطلاعات در هر 6 متر می باشد. و هر سالن با اتاق نشست مجزا و مجهز به سالن ورودی حمل و نقل بزرگ است.

مجموع فضای نمایشگاه 26000 متر مربع است. راهرو اصلی نمایشگاه محل اتصال سالن نماشیگاه می باشد که سقف آن کاملا شیشه ای است و مجهز به نفوذ نور طبیعی خورشید است.

اتاق vip شرقی یک اتاق آرام و خالی از فشار و شلوغی از رویدادهای نمایشگاه می باشد. این فضا خصوصی ایده آل برای جلسات کسب و کار با مشتریان خاص است.

در این نمایشگاه 22 اتاق برای کنفرانس با اندازه های مختلف و یک سالن پذیرایی در ساختمان کنفرانس برج وجود دارد.

از دیگر امکانات این نمایشگاه می توان به بخش ATM آن اشاه کرد که در بخش تالار ورودی در طبقه 2 واقع شده است.تمامی بانک های ژاپنی در آنجا به شما سرویس می دهند و علاوه بر این بیشتر کارت های اعتباری از قبیل مستر کارت ،ویزا ،آمریکن اکسپرس و بسیاری دیگر قابل اجرا به برداشت ارزمحلی می باشد.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
ترانسفر درشهر توکيو و حومه آن از يک شبکه حمل و نقل متراکم بزرگراهها و خطوط راه آهن پوشيده شده است. شرکت های مختلفی در این شهر برای ترانسفر با هم رقابت دارند.
دراين بين توکيو دارای برجسته ترين سيستم حمل و نقل می باشد. بهترين آنها نام دارد که خطوط ارتباطی مسير های مختلف شهری را به مرکز شهر مرتبط می سازد. اين خط يکی از شلوغترين خطوط ارتباطی در جهان می باشد. با وجود اين سيستم ارتباطی فعال شبکه متروی توکيو هميشه از ازدحام خاصی برخوردار است. بيشتر خطوط حومه شهر متعلق به اين شرکت حمل و نقل می باشند. فقط تعداد معدودی ازخطوط حمل و نقل حومه شهر توکيو توسط بخش خصوصی راه اندازی می شوند. هر شرکت وابسته به راه آهن برای دريافت کرايه از مسافر خود برنامه خاص خود را دارد, به صورتي که بزرگترين شرکتهای حمل و نقل از ديگر شرکت ها گرانتر هستند.


ترانسفر در توکیو قطار سريع السيرترانسفر در توکیو و کشور ژاپن صاحب گسترده ترين شبکه قطارسريع السير در جهان است که توکيو را با شهر های بزرگ ديگر مرتبط می سازد. قطارسريع السير ژاپن shinkansen ناميده می شود و توسط شرکت های چند ناحيه ای خطوط راه آهن ژاپن اداره می شود. اولين خط قطارسريع السير shinkansen در سال 1964 افتتاح و راه اندازی شد. سرعت اين قطار در گذشته 200کيلومتر در ساعت بود که امروزه به 300 کيلومتر در ساعت افزايش يافته است. توسعه اين سيستم حمل و نقلی در سال 1975 به پايان رسيد. خدمات اين قطار به نحو مطلوبی ارائه می شود و هيچ گونه اتلاف وقتی چه در زمان ورود به ايستگاه وچه در زمان خروج از آن صورت نمی گيرد. ازاين شبکه حمل و نقل نيز گاهی اوقات استفاده های ترابری می شود که اين امر هيچ گونه مشکلی را برای مسافرين از نظر تغيير در سرعت و ديگر مسائل به وجود نمی آورد. قطار shinkansen دارای انواع متنوعی است. سه نوع از اين قطار به ترتيب Nozomi که فقط در ايستگاههای اصلی توقف دارد، Hikari که دفعات توقف آن بيشتراست و Kodama که در تمامی ايستگاهها متوقف می شود .هر سه نوع قطار از قطارهای سريع السير اين شبکه حمل و نقلی می باشند.


ترانسفر در توکیو سيستم حمل و نقل شهری در توکيو - تاکسیترانسفر در توکیو و کشور ژاپن دارای يک شبکه کارا در حمل و نقل عمومی, به ويژه درنواحي کلان شهری و بين خطوط شهر های بزرگ می باشد. سيستم حمل و نقل ژاپن به دليل توجه به جزييات از ديگر شبکه ها متمايز است و خدمات شايانی را ارائه می دهد بطوريکه انبوهی از مردم از آن به راحتی استفاده می کنند.
برای تعدادی از مسافرين، تاکسی ها گرانتر و متنوع تر از سيستم های حمل و نقل عمومی در سطح شهر هستند. اما با وجود اينکه در بعضی از شهر های کوچک و حومه شهر شبکه های عمومی حمل و نقل اغلب از تراکم کمتری برخوردارند, گرفتن يک تاکسی به طور مثال از ايستگاه قطار تا منزل راحت تر از استفاده از شبکه حمل و نقل است. حتی در توکيو نيز سرويس های قطارهای شهری و اتوبوس ها حدود يک ساعت در شب اتلاف وقت دارند که درنتيجه استفاده از تاکسی در اين ساعات به خصوص در آخر هفته بيشتر می شود. بطوريکه در روزهای تعطيل صفوف تاکسی در ايستگاههای قطاربسيار زياد است. نرخ تاکسی در شهر های ژاپن نرخ ثابت و از قبل تعيين شده ای است.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
یکی از پر جاذبه ترین کشور های قاره آسیا ژاپن و اون هم شهر توکیو می باشد یک کشور پادشاهی است که از لحاظ اقتصادی و تکنولوژی در رده کشورهای اول جهان است. شهر توکیو پایتخت ژاپن بزرگترین و گران ترین پایتخت جهان است که ۳۵ میلیون نفر جمعیت دارد.
ژاپن کشوری است کاملاً محصور شده در آب که از طریق مرز آبی با کشورهای چین، کره جنوبی و کره شمالی و روسیه همسایه‌است.ژاپن دارای زیبایی ها و دیدنی های بی شمار و تحسین برانگیز است.
با سفر به این کشور می توانید از طبیعت زیبا و دیگر مناطق دیدنی ژاپن لذت ببرید. دیدنی هایی در ژاپن وجود دارد که آنها را هیچ وقت در کشورهای دیگر نمی بینید.
برای استفاده و لذت بردن از این زیبایی ها باید یک برنامه ریزی درست و حساب شده داشته باشید تا بتوانید با توجه به مدت زمان سفر از بهترین مکان ها بازدید نمائید. زیبایی های ژاپن تنها در مناطق دیدنی آن ختم نمی شود بلکه فرهنگ و سنت آن نیز از دیگر زیبایی های آن است. ژاپن به دلیل این که کشوری سنتی است می‌تواند برای گردشگران دیدنی باشد. جشن‌ها و مراسم مخصوص مردم این کشور، یکی از جذابیت‌های سفر به ژاپن است.
هر فصلی از سال سفر به ژاپن رفتن به تور ژاپن و گشت و گذار در آن لذت بخش است. از نظر آب و هوا فصل های بهار و پاییز مطلوب تر است و این فصل ها بهترین زمان برای سفر هستند. در فصل بهار شکوفه های گیلاس و در فصل پاییز برگ های رنگین و طلایی مناظر بسیار زیبایی را بوجود می آورند. اغلب روز های ماه ژوئن بارانی است و ماه آگوست گرم ترین و مرطوب ترین روزهای سال را دارد.یکی از جاذبه های ژاپن ،پارک های آن هستند که در کشور ژاپن به رده های متفاوتی نظیر پارک ملی، نیمه ملی، شهری، فرهنگی ، طبیعی و… تقسیم می شوند. دیگر جاذبه ی آن عبارتست از جاذبه های حیات وحش و گیاه شناسی که ژاپن دارای نمونه های عالی است که دیدن از آن واقعا ارزش دارد.یکی دیگر از جاذبه های ژاپن غذاهای ژاپنی است. غذاهایی که ما اغلب در اسناد و فیلم های ژاپنی دیده ایم نوشیدنی های گیاهی و سوشی های معروف بوده است. آکوریوم های ژاپن از دیگر دیدنی های این کشور است.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
توکیو پایتخت کشور ژاپن می باشد این شهر در شرق جزیرهٔ هونشوی ژاپن واقع شده‌است و یکی از استان‌های ۴۷ گانهٔ ژاپن به شمار می‌آید.
توکیو در ابتدا یک دهکدهٔ ماهیگیری کوچک به نام ادو بوده است. اما در دوره‌های بعد ادو رفته‌رفته به شهری بزرگ تبدیل گشت، به گونه‌ای که در قرن ۱۸ میلادی به یکی از بزرگ‌ترین شهرهای جهان تبدیل شد. تا سال ۱۹۴۳ میلادی، تقسیم‌بندی و عنوان‌های شهر توکیو و استان توکیو وجود داشت اما در این سال این گونه تقسیم‌بندی منسوخ شد و شهر و استان توکیو با یکدیگر ادغام شدند. توکیو پس از نیویورک و لندن عنوان بزرگ‌ترین پایتخت‌های صنعتی جهان را به دست آورده‌است. در سال ۲۰۱۰ میلادی، منطقهٔ شهری توکیو که شامل توکیو و استان‌های مجاور آن می‌شود، با جمعیت ۳۶ میلیون و ۶۶۹ هزار نفر پرجمعیت‌ترین منطقهٔ شهری در جهان بوده‌است.

راهنمای سفر به توکیو همچنین توکیو عنوان بزرگترین اقتصاد شهری جهان را دارا می‌باشد. در سال ۲۰۰۸ میلادی از پانصد شرکت برتر جهان، ۴۷ شرکت در توکیو واقع بوده‌اند و این شهر از این نظر، رتبهٔ نخست در جهان را از آن خود کرده‌است. توکیو شهری است که بارها به خاطر زمین‌لرزه، آتش‌سوزی و یا جنگ بطور کامل ویران شده‌است و هر بار با زیبایی بیشتر از نو ساخته شده‌است. به همین سبب چشم‌انداز کنونی شهر توکیو با معماری معاصر بسیار مدرن و جذاب به نظر می‌رسد و بناهای تاریخی و کهنه در شهر بسیار کمیاب هستند. حمل و نقل عمومی در توکیو بسیار پاکیزه و کارآمد است. قطارها و متروی توکیو به عنوان اصلی‌ترین بخش حمل و نقل عمومی فعالیت می‌کنند و در کنار این دو، اتوبوس، مونوریل و واگن برقی به عنوان مکمل فعالیت دارند. توکیو جشنواره‌های هنری، ورزشی و تفریحی متعددی دارد. جشنوارهٔ فیلم توکیو که بزرگ‌ترین رویداد سینمایی ژاپن به شمار می‌رود، معمولاً در ماه اکتبر و در دو منطقهٔ توکیو برگزار می‌شود. توکیو همچنین از نظر داشتن فضای سبز بسیار غنی است. پارک‌های طبیعی ۳۶٫۳ درصد مساحت کل توکیو را تشکیل می‌دهند و از نظر وسعت پارک‌های طبیعی، توکیو پس از استان شیگا جایگاه دوم را در ژاپن به خود اختصاص داده‌است. شهرداری توکیو از سال ۱۹۹۱ میلادی در نیشی شینجوکو جای دارد.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
 • 5 6
 • آژانس مسافرتی فلات پارس
1,790,000
 • 2 3
 • آژانس مسافرتی فارا گشت
490,000
 • 4 5
 • آژانس آتا گشت صفاهان
175,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی صابری سیرتوس
625,000
 • 2 3
 • آژانس مسافرتی فارا گشت
450,000
 • 2 3
 • آژانس مسافرتی فلات پارس
490,000
آژانس مسافرتی بال طلایی آژانس مسافرتی زیما سفر پارس آژانس مسافرتی طاها پرواز محل تبلیغات بنری شما آژانس مسافرتی مرداس گشت
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon