Icon
مـــــــــنو

تفرجگاه ساحلی رود زیبای راین از زیباترین تفرج گاه های آلمانه. این تفرجگاه در تمام طول روز از درخشش و گرمای خورشید بهره منده. این مکان تفریحی در سال ۱۹۹۳ میلادی با طراحی و ساخت تونل و فرستادن ماشین ها و خیابان ها به زیر زمین به وجود آمد و بعد از اون ، این ساحل مخصوص افراد پیاده و مکان استراحت و تفریح شد. سنگفرش ها و کافی شاپ ها و شنا و قایق سواری این ساحل رو زیبا و دلپذیر و مفرح کردن.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن

این موزه یه جای خوب و دیدنی تو شهر دوسلدورف آلمان هستش، که توش می تونی کلی اطلاعات راجع به ناندرتال ها به دست بیاری.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن


موزه ی لوبک موزه ای بسیار زیبا و دیدنی و محلی بسیار شاد و جذابه. این موزه هشتاد آکواریوم ، گلخانه ی حاره ای و خانه های متعدد حشرات رو داره . بیش از پانصد و پنجاه گونه ماهی ، خزنده و انواع پستانداران و حشرات در این موزه به نمایش گذاشته شدن.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن


این قسمت از شهر دوسلدورف محل تفریح و گردش برای توریست های خارجی و داخلی و اهالی شهر هستش. می گن اگه تمام بارهای کافه های این شهر قدیمی رو به هم وصل کنید، بلندترین بار دنیا تشکیل می شه. اهالی شهر اینطوری از شهر خودشون تعریف و تمجید می کنن. بندر شهر دوسلدورف هم در کنار این شهر قدیمی در رودخانه راین قرار گرفته و در طول ۱۰ سال گذشته از نظر شهرسازی و تجارت پیشرفت زیادی کرده و بسیار دیدنیه.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن


اینجا یکی از معروفترین و محبوب ترین مراکز خرید شهر دوسلدورف هستش، که توش می تونین برندهای مختلف رو پیدا کنی.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن


یه خیابون بزرگ که توش همه چیزی واسه خرید پیدا می شه. اینجا کافه و رستورانای خیلی خوبی هم داره. تو سفرتون به شهر دوسلدورف حتما یه سر به این خیابون بزنین.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن

یه مرکز خرید لوکس تو شهر دوسلدورف که تو یه جای فوق العاده زیبا قرار گرفته. حتی اگه قصد خرید هم ندارین تماشای این مکان خیلی می تونه جالب و آرامش بخش باشه.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن

اگه تو سفرتون به شهر دوسلدورف دلتون هوس پیتزا و پاستا و کلا غذاهای ایتالیایی رو کرد، حتما یه سر به اینجا بزنید. در ضمن دسر های خوشمزه ای هم داره.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن

تو این رستوران غذاهای آلمانی و پیتزا سرو می شه. یه رستوران سنتی با فضای دوستانه ست، که غذاهاش خیلی خوشمزه و پرطرفداره.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن

برج راین که از جنس بتن ساخته شده ، دویست و چهل و نیم متر ارتفاع داره. این برج رستوانی گردان و سکویی برای دیدن مناظر زیبای شهر در ارتفاع صد و هفتاد متری داره. ساعت دیجیتال و نوری این برج بزرگترین ساعت دیجیتال جهانه که در بدنه ی برج تعبیه شده و نمای زیبایی داره. برج راین از جاذبه های اصلی توریستی شهر دوسلدورف محسوب می شه.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
دوسلدورف یکی از شهرهای زیبا و دیدن کشور آلمانه، که در غرب این کشور و در ساحل رودخانه راین قرار گرفته. این شهر به خاطر مراکز تجارتی بزرگ و نمایشگاه های مد و لباسش به یکی از نماد های بین المللی آلمان تبدیل شده. در واقع چون کنار رودخانه قرار گرفته موقعیت مناسبی برای برگزاری جشنواره های مختلف داره. مهم ترین جشنواره شون هم جشنواره راین هستش که هر سال در ماه ژانویه برگزار می شه و حدود 4.5 میلیون گردشگر رو از کل دنیا جذب می کنه. علاوه بر این جشنواره ها موزه ها و جاذبه های دیدنی دیگه ای هم داره که باعث شدن دوسلدورف به یکی از شهرهای توریستی آلمان تبدیل بشه. link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
بندر شهر دوسلدورف کنار شهر قدیمی در رودخانه راین در طول ۱۰ سال گذشته از نظر شهرسازی و تجارت پیشرفت زیادی کرده است. سه ساختمان ۱۰ تا ۱۵ طبقه از آرشیتکت معروف گِری (Gehry) نزدیک برج تله ویزیون شهر چمشگیر هستند. (معماری خاص) link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
دوسلدورف شهری در آلمان و مرکز ایالت نوردراین-وستفالن است. در واقع نام این شهر را بر اساس نام رود کوچکی به نام دوسل که به رودخانه راین می ریزد، انتخاب کرده اند. این شهر مملو از دفاتر مرکزی بانک ها، موسسات بیمه و شرکت های صنعتی است. (شهر زیبای دوسلدورف)
بندر شهر دوسلدورف کنار شهر قدیمی در رودخانه راین در طول ۱۰ سال گذشته از نظر شهر سازی و تجارت پیشرفت زیادی کرده است. (رستوران‌ها در شهر دوسلدورف)
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی فلات پارس
860,000
 • 2 3
 • آژانس مسافرتی فلات پارس
490,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی صابری سیرتوس
555,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی آرتنوس سفر
1,590,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی سیر سمان
1,860,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی رامیار گشت
2,490,000
تور آنتالیا نوروز96 رامیار آژانس مسافرتی زیما سفر پارس آژانس مسافرتی رامیار آژانس مسافرتی رامیار گشت آژانس مسافرتی رامیار گشت
[PAGEIndex] صفحه
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon